n w    w w w w

Ekologiczny Dzień Dziecka w Gminie Budziszewice

Ekologiczny dzień dziecka 3W niedzielę 1 czerwca 2014 r. na placu przy Urzędzie Gminy w Budziszewicach odbył się ,,Ekologiczny Dzień Dziecka w Gminie Budziszewice''. Tematyką przewodnią była EKOLOGIA. Realizując zadania ujęte w projekcie dzieci miały możliwość zaangażowania się w różnego typu działania ekologiczne , np. uczestnictwo w warsztatach i konkursach ekologicznych, prezentacji programów artystycznych o treści ekologicznej oraz grach  sprawnościowych. Ciesząca się dużą popularnością impreza skierowana była przede wszystkim do dzieci i młodzieży z terenu gminy Budziszewice.

Dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w ekologicznym pokazie mody. W koncercie muzycznym ,, W ZGODZIE Z NATURĄ'' wystąpili goście z Peru i Ekwadoru. Dla najmłodszych zorganizowano spektakl teatralny ,,BAJKOWE ORIGAMI" . Imprezę uświetniły występy dzieci z Zespołu Szkół w Budziszewicach. Do zabawy włączyli się harcerze, działający na terenie gminy - CICHOCIEMNI, którzy zorganizowali zawody sprawnościowe. Przygotowano stoisko z poczęstunkiem, stoisko z malowaniem buziek i zdobieniem włosów. Przez cały czas  dzieci mogły nieodpłatnie korzystać z dmuchanej zjeżdżalni. Dzień zakończył się wspólną ,,ZIELONĄ DYSKOTEKĄ". Nie zabrakło więc fantastycznej zabawy, która dostarczyła dużo emocji, radości i satysfakcji.  

Projekt  współfinansowanego w ramach „małych projektów” tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. A.A.

Ekologiczny dzień dziecka 029Ekologiczny dzień dziecka 030

Ekologiczny dzień dziecka 035Ekologiczny dzień dziecka 037

Ekologiczny dzień dziecka 040Ekologiczny dzień dziecka 047

Ekologiczny dzień dziecka 054Ekologiczny dzień dziecka 060

Ekologiczny dzień dziecka 063Ekologiczny dzień dziecka 068

Ekologiczny dzień dziecka 069Ekologiczny dzień dziecka 082

Ekologiczny dzień dziecka 1Ekologiczny dzień dziecka 2

Ekologiczny dzień dziecka 4Ekologiczny dzień dziecka 3

Ekologiczny dzień dziecka 100Ekologiczny dzień dziecka 111

Ekologiczny dzień dziecka 136Ekologiczny dzień dziecka 147

Ekologiczny dzień dziecka 150Ekologiczny dzień dziecka 154

Ekologiczny dzień dziecka 155Ekologiczny dzień dziecka 174

Ekologiczny dzień dziecka 178Ekologiczny dzień dziecka 182

Ekologiczny dzień dziecka 184Ekologiczny dzień dziecka 185

Ekologiczny dzień dziecka 187