n w    w w w w

Email

Spotkanie informacyjne pn. „Środa z Funduszami na infrastrukturę opieki społecznej”

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Bełchatowa zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pn.

„Środa z Funduszami na infrastrukturę opieki społecznej”, na którym będą poruszane kwestie związane z dokumentacją konkursową w ramach Działania VII.3 Infrastruktura opieki społecznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się w dniu 5 października 2016 r., w godz. 10:00 – 13:00 - sala konferencyjna Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15. Rejestracja od godz. 9:45.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o zgłoszenie poprzez zakładkę Weź udział na stronie: http://www.rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/1166-spotkanie-informacyjne-pn-sroda-z-funduszami-na-infrastrukture-opieki-spolecznej do dnia 4 października br., do godz. 12:00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 44 633 34 63.

Informacja o spotkaniu informacyjnym dostępna jest pod linkiem: http://www.rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/1166-spotkanie-informacyjne-pn-sroda-z-funduszami-na-infrastrukture-opieki-spolecznej