n w    w w w w

Drukuj Email

Zajęcia sportowe w Węgrzynowicach

zajecia_sportowe_1W dniu 05 maja  2009r na boisku znajdującym się przy Świetlicy Wiejskiej w Węgrzynowicach rozpoczęły się I zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży z Węgrzynowic oraz okolic. Pierwszy trening poprowadził Marcin Kowalczyk - absolwent Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi studiujący specjalność: pedagogika sportu i rekreacji ruchowej. Pan Marcin od 8 lat jest zawodnikiem KS Zjednoczeni Budziszewice. Swoją pasją do sportu chce zarazić młodszych kolegów, którzy z niecierpliwością czekali na pierwsze zajęcia. Na spotkaniu uczestnicy poznawali technikę uderzeń, przyjmowania i prowadzenia piłki. Trwający dwie godziny trening nie zniechęcił chłopców do dalszych ćwiczeń. Wszyscy zapowiedzieli, ze wezmą udział w kolejnych spotkaniach.


zajcia_sportowe_5zajcia_sportowe_4

Pomysłodawcą zajęć jest Kolektyw Kobiet Przedsiębiorczych z Węgrzynowic, który w ramach Programu Integracji Społecznej będącego częścią PPWOW realizuje zadania społeczne dla dzieci i młodzieży.

Wszystkich chętnych w wieku od 6 do 15 lat serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania, które odbywać się będą do września b.r.

Zajęcia trwają 2 godziny od 16.00 do 18.00
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Dla uczestników Panie zaplanowały poczęstunki, a dla najbardziej wytrwałych wyróżnienia.


zajcia_sportowe_2zajecia_sportowe_p4zajecia_sportowe_g3zdjecie_1